MUG Ingenieursbureau

Ervaren landmeter

Aantal uren: 40 uur per week
Niveau: Mbo, Mbo+

Ben jij een ervaren landmeter en werk jij graag met de nieuwste Leica en Carlson apparatuur? Bij MUG Ingenieursbureau werken we landelijk aan de mooiste en meest uiteenlopende projecten. Dit is jouw kans om daar onderdeel van uit te maken!

Ter uitbreiding van ons team zoeken wij landmeters in Noord-Nederland en de regio Amsterdam.

Dit ga je doen
Als landmeter voer je landmeetkundige projecten uit met behulp van diverse inwinningstechnieken. Je bereidt je eigen werkzaamheden voor en wint de gevraagde gegevens in met de nieuwste technieken. Daarna verwerk je de gegevens met behulp van CAD-GIS-software tot eindproducten. Door je ervaring kun je mogelijke problemen en knelpunten tijdig signaleren en deze adequaat oplossen. Binnen het team lever je een bijdrage aan het uitbreiden van kennis van het geodetisch werkveld.

Dit neem je mee

 • Minimaal mbo werk- en denkniveau
 • Minimaal 4 jaar relevante werkervaring
 • Je hebt bij voorkeur ervaring met de nieuwste inwinningstechnieken
 • Je kunt je eigen werk voorbereiden en verwerken
 • Je hebt kennis van BAG, BGT en DTM
 • Je bent flexibel, leergierig, nieuwsgierig en enthousiast over het geodesie vak
 • Je bent gemotiveerd, houdt van aanpakken en je wilt jezelf verder ontwikkelen

Jouw collega’s
De afdeling Geo-ICT & Geo-Info bestaat uit ruim 60 medewerkers. Het is een innovatieve afdeling en bevat de unieke combinatie tussen expertises op het gebied van GIS, geodata en geodesie. Geo-Info richt zich op landmeten, maatvoering, 3D-scans en BIM.

Binnen de afdeling heerst een informele sfeer en zijn de lijntjes kort. We zijn flexibel en proberen snel te schakelen, niet alleen intern, maar ook met en naar de klant. Er wordt doorgaans hard gewerkt binnen projecten, maar ook om bij te blijven met de snelle ontwikkelingen van de techniek. Daarnaast is er altijd tijd voor ontspanning. Zo wordt er door de personeelsvereniging een aantal keren per jaar een uitje georganiseerd, is er één keer in de twee maanden een borrel op kantoor en organiseren collega’s zo nu en dan spontaan iets leuks met elkaar. Deze afdeling staat niet stil en is plezierig om binnen te werken.

Wat bieden wij jou

 • Een marktconform salaris met goede secundaire voorwaarden
 • Een goede pensioensregeling
 • 28 vakantiedagen
 • Opleidingsmogelijkheden
 • Gebruik van een bedrijfsauto

Werken bij ons betekent ook werken aan je ontwikkeling. Innovatie, technische vaardigheden, kennis en soft skills: elke medewerker werkt actief aan zijn of haar professionele groei en krijgt ook de ruimte voor het opstellen van een persoonlijk opleidingsplan.

Solliciteren
Ben jij na het lezen van deze vacature enthousiast geworden? Dan zijn we benieuwd naar wie jij bent en wat je kunt. Solliciteren kan via onderstaande sollicitatiebutton of per e-mail. Heb vragen over de procedure? Neem dan contact op met onze afdeling HR. Dit kan via vacatures@dijkstra-groep.nl. Voor functie-inhoudelijke vragen mag je contact opnemen met Cor Lont.

Reageren op deze vacature?

Solliciteren
Terug naar overzicht
 • Organisatie: MUG Ingenieursbureau
 • Aantal uren: 40 uur per week
 • Niveau: Mbo, Mbo+
Solliciteren

Certificering