MUG Ingenieursbureau

Bestekschrijver/werkvoorbereider

Aantal uren: 40 uur per week
Niveau: Mbo+, Hbo

Het opstellen van een contract is niet het doen van een kunstje, maar een kunst op zich. Vind jij het leuk om volledig in een project te duiken en daar een goed contract bij te maken? Ter uitbreiding van ons team hebben wij een vacature voor een bestekschrijver/werkvoorbereider.

Dit ga je doen

Als bestekschrijver ben jij verantwoordelijk voor de vertaling van ontwerp  naar contract. Jij bent de schakel in het proces die ervoor zorgt dat een werk wordt aanbesteed, denk hierbij aan  een laatste check op de tekeningen, het vervaardigen van plannen en planningen. In een team van ontwerpers en projectleiders fungeer jij als een verbindende schakel. Als team halen we het beste uit elkaar en proberen we elkaar gezamenlijk naar een hoger niveau te tillen. We bijten ons vast in het uit te voeren werk en zorgen ervoor dat de opdrachtgever een contract op maat krijgt.

Dit neem je mee

 • Minimaal mbo+/hbo werk- en denkniveau
 • Bij voorkeur heb je de volgende opleiding afgerond; HTS Civiele techniek, Larenstein tuin- en landschapsinrichting of land- en watermanagement
 • Werkervaring in het vakgebied cultuur-/civiele techniek bij een ingenieursbureau of aannemer
 • Ervaring met het opstellen van contracten, bij voorkeur zowel RAW- als UAV-gc contracten, ramingen
 • Teamplayer en ervaring in aansturen van tekenaars/ontwerpers
 • Ervaring in de uitvoeringsbegeleiding als toezichthouder of toetser (SCB) is een pré

Dit bieden wij jou

 • Een marktconform salaris met goede secundaire voorwaarden
 • Uitdagend werk om helemaal in op te gaan, zodat je af en toe vergeet dat je aan het werk bent
 • Een platte organisatie in de breedste zin van het woord
 • Ruimte voor nieuwe initiatieven en ideeën, daar staan we altijd voor open. Of je nu een week, maand of een jaar bij ons werkt
 • 28 vakantiedagen
 • Reiskostenvergoeding en goede pensioenregeling

Ben jij na het lezen van deze vacature enthousiast geworden? Dan zoeken we jou! We zijn benieuwd naar wie jij bent en wat je kunt. Solliciteer via onderstaande sollicitatiebutton of neem contact op met onze afdeling HR wanneer je nog vragen hebt over de procedure. Dit kan via vacatures@dijkstra-groep.nl

Deze vacature is beschikbaar voor onze vestigingen in Leek & Amsterdam.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Reageren op deze vacature?

Solliciteren
Terug naar overzicht
 • Organisatie: MUG Ingenieursbureau
 • Aantal uren: 40 uur per week
 • Niveau: Mbo+, Hbo
 • Vakgebied: Infra, Water & Natuur
  Contactpersoon
 • Klaas de Haan
Solliciteren

Certificering